يکشنبه 29 بهمن 1396 - 3 جمادي الثاني 1439 - 2018 فوريه 18
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82358
تاریخ انتشار : 3 آبان 1389 0:0
تعداد مشاهدات : 1567

سی درصد تخفیف ويژه به استادان و دانشجويان در نمایشگاه تخصصی کتاب دانشگاهی

انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی با همکاری معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تسهیلات ویژه ای برای استادان و دانشجویان سراسر کشور در نظر گرفته است.

 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا) به نقل از ستاد خبري سومين نمايشگاه كتاب‌هاي دانشگاهي، یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد این نمایشگاه در مقایسه با سال‌های گذشته، افزایش تسهیلات ویژه از سوی معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی است.

سومین شورای سیاست‌گذاری نمایشگاه سالانه تخصصی کتاب دانشگاهی با حمایت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی بر آن است تا علاوه بر ارايه 50 درصد یارانه به مراکز دانشگاهی، علمی و تخصصی، اداری و آموزشی، یارانه ویژه‌ای برای استادان و دانشجویان سراسر کشور قايل شود.

استادان و دانشجویان می‌توانند با واریز 280 هزار ریال به حساب انجمن فرهنگی ناشران کتاب دانشگاهی و ارايه کارت شناسایی، کارت الکترونیکی خرید کتاب دریافت كرده و معادل 400 هزار ریال به قیمت پشت جلد کتاب خریداری كنند. به عبارت دیگر،دانشجويان می‌توانند از 30 درصد ( 15 درصد سهم ناشران و 15 درصد سهم وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی) تخفیف بهره‌مند شوند.

نمايشگاه فرهنگي كتاب‌هاي دانشگاهي كه توسط انجمن فرهنگي ناشران كتاب دانشگاهي و با حمايت و همكاري معاونت امور فرهنگي وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامي در فضايي حدود 2400 متر مربع برگزار خواهد شد، صبح يازدهم آبان‌ماه در محل كانون پرورش فكري كودكان و نوجوانان، واقع در خيابان حجاب افتتاح مي‌شود.


جستجو در فروشگاه :
نظرسنجـــی
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟مراکز فروش
تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) ،نبش کوجه دهم، شماره 50
021-88725954
تهران ، خیابان انقلاب، چهارراه وصال شیرازی،روبروی سینما سپیده، پاساژ خبیری
021-66404011
 
e@ecommerce@iup.ir