چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82378
تاریخ انتشار : 15 آبان 1389 0:0
تعداد بازدید : 1180

نمايشگاه كتاب شيراز فردا با حضور معاون فرهنگي وزير ارشاد گشايش مي يابد

نمايشگاه استاني كتاب فارس فردا (16 آبان) با حضور معاون فرهنگي وزير فرهنگ و ارشاد اسلامي و مقامات استاني در محل دائمي نمايشگاه هاي شيراز گشايش مي يابد.اين نهمين نمايشگاه استاني كتاب فارس در سال هاي پس از انقلاب است كه ناشران كتاب هايشان را در 900 غرفه اين نمايشگاه عرضه مي كنند.

 

به گزارش خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، برگزاركنندگان اين نمايشگاه 730 ميليون تومان يارانه خريد براي اين نمايشگاه در نظر گرفته‌اند كه بيشترين مقدار يارانه در نمايشگاه‌هاي استاني كتاب محسوب مي‌شود.

به‌طور معمول با توجه به وسعت نمايشگاه‌هاي استاني و ميزان بازديد مردم، يارانه‌ها به اين نمايشگاه‌ها اختصاص مي‌يابند. يارانه‌هاي خريد به صورت كارت‌هاي الكترونيكي با 20 درصد تخفيف به بازديدكنندگان ارايه و اين مقدار تخفيف به 20 درصد تخفيف ناشران در نمايشگاه‌هاي استاني اضافه مي‌شود.

از ابتداي ماه مهر تاكنون 6 نمايشگاه كتاب در كشور برپا شده است. امسال در مجموع 25 نمايشگاه استاني كتاب از سوي موسسه نمايشگاه فرهنگي ايران و ادارات كل ارشاد استان‌ها برگزار مي‌شود.

در سال‌هاي پس از انقلاب اسلامي بيش 170 نمايشگاه استاني كتاب در كشور برپا شده است. نمايشگاه استاني كتاب فارس از فردا تا 22 آبان برپاست.


جستجو در فروشگاه :