چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82455
تاریخ انتشار : 7 اسفند 1389 0:0
تعداد بازدید : 1227

دهمين نشست شوراي حمايت از حقوق تاليف نشر 7 اسفند برگزار می شود

به گزارش خبرگزاری ایبنا، دهمين نشست شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر با موضوع بررسي برخي از كاستي ها و كمبودهاي لايحه حمايت از قانون مالكيت فكري، صبح روز شنبه (هفتم اسفند ماه) برگزار مي شود.رييس شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر با اعلام اين خبر به خبرگزاري كتاب ايران (ايبنا)، گفت: در اين نشست، مباحث كلي لايحه تبيين مي‌شوند و ناشران در گفت‌وگو با دكتر سيدحسين شبيري، مولف لايحه حمايت قانون مالكيت فكري، تبصره‌هاي قانون را بررسي مي‌كنند.
سيدعباس حسيني‌نيك افزود: در اين نشست همچنين بخش حقوق نشر لايحه قانون حمايت از مالكيت فكري بررسي مي‌شود.
وي با اشاره به حضور نمايندگان تشكل‌هاي مختلف نشر در اين نشست، اظهار داشت: نمايندگان تشكل‌هاي نشر از جمله اتحاديه ناشران و كتابفروشان تهران، انجمن ناشران كتاب دانشگاهي، انجمن ناشران كتاب آموزشي، انجمن ناشران كتاب كودك و نوجوان، انجمن ناشران بين‌الملل ايرانيان در اين نشست حضور دارند.
دهمين نشست شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر با موضوع بررسي بخش نشر لايحه قانون حمايت از مالكيت فكري روز دوشنبه، هفتم اسفند ماه، در دفتر مطالعات حقوقي برپا مي‌شود.
شوراي حمايت از حقوق تاليف و نشر، نهادي فراگير به شمار مي‌آيد كه به صورت مستقل و بر اساس برآيند تمام تشكل‌ها و دست‌اندركاران حوزه‌هاي مختلف نشر و با هدف حمايت از حقوق مولفان و ناشران شكل گرفته است


جستجو در فروشگاه :