چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82584
تاریخ انتشار : 2 آبان 1390 0:0
تعداد بازدید : 1357

مرکز نشر دانشگاهی در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاریها

 

مرکز نشر دانشگاهی در این نمایشگاه با یازده عنوان نشریه تخصصی – نشر ریاضی، مجلۀ فیزیک، مجلۀ شیمی، نشر دانش، مجلۀ زبانشناسی، باستان‌شناسی و تاریخ، معارف، لقمان (به زبان فرانسه)، نامۀ ایران باستان (به زبانهای فارسی، انگلیسی، فرانسه، آلمانی و عربی)، پژوهشهای ایران‌شناختی (به زبان آلمانی) و بهداشت جهان -- حضور خواهد داشت.

شبکۀ نشر مجلات علمی سال گذشته در هفدهمین نمایشگاه مطبوعات توسط معاون محترم پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و با حضور رئیس مرکز نشر دانشگاهی رونمایی شد. این شبکه با هدف ایجاد شبکۀ صاحبان محتوای مجلات علمی و تاًمین نيازهاي پژوهشگران در سطح ملی و بین‌المللی برای دسترسي به منابع اطلاعاتی ملی موجود در مجلات مستلزم بسترسازي مناسب و مشاركت توليدكنندگان محتوا برای گردآوري، تبديل، سازماندهي، حفاظت و ارائۀ اطلاعات به شكل رقومي و چاپی در سطح ملي است تا با ارائۀ به‌هنگام و گستردۀ تولیدات علمی کشور زمینۀ دستیابی به اهداف سند چشم‌انداز جمهوری اسلامی ایران را فراهم آورد. اکنون پس از یک سال کارنامه‌ای درخشان از این اهداف ارائه شده است.

از کلیۀ صاحبان مجلات علمی دعوت می‌شود با عضویت و پیوستن به شبکۀ سراسری تولیدات علمی کشور این شبکه را در اجرای هر چه بهتر و کاملتر رسالتی که به عهده دارد یاری کنند. براي آگاهي و اطلاعات به پايگاه اینترنتی http://isj.iup.ir مراجعه کنید.

این نمایشگاه از سوم آبان‌ماه ساعت 11 در مصلای بزرگ امام خمینی (ره)، نمايشگاه مطبوعات و خبرگزاري‌ها، افتتاح خواهد شد و به مدت 7 روز تا دهم آبان‌ماه ادامه خواهد داشت. (شمارۀ غرفۀ مرکز نشر دانشگاهی در این نمایشگاه  1/120 است.)
جستجو در فروشگاه :