چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82691
تاریخ انتشار : 3 بهمن 1391 0:0
تعداد بازدید : 750

عمده نشست های نمایشگاه کتاب تهران با رویکرد سبک زندگی برگزار می شوند

 

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

همايون اميرزاده، معاون علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران گفت: در بیست و ششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران، عمده نشست‌ها و همایش‌های حوزه معاونت علمی ـ فرهنگی با رویکرد سبک زندگی برگزار می‌شوند.

امیرزاده در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران(ایبنا)، در این باره اظهار کرد: بخش معاونت علمی ـ فرهنگی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی نمایشگاه کتاب تهران می‌کوشد تا در حوزه سوالاتی که مقام معظم رهبری درباره سبک زندگی مطرح کرده‌اند، فعالیت‌های متعددی را انجام دهد که از آن میان می‌توان به برگزاری نشست با رویکرد سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی اشاره کرد.

وی با بیان این‌که این نشست‌ها با حضور کارشناسان و صاحب‌نظران حوزه سبک زندگی برپا خواهند شد، گفت: مدیران و اعضای کمیته‌های معاونت علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران اکنون در حال طراحی مدل‌ها و برنامه‌های خود در حوزه سبک زندگی‌اند.

معاون علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران افزود: قیام پانزده خرداد، موضوع دیگر نشست‌ها و همایش‌های بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران را تشکیل خواهند داد.

امیرزاده عنوان کرد: همچنین بخش معاونت علمي ـ فرهنگي بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران می‌کوشد تا نشست‌هایی را با رویکرد چاپ و نشر برگزار کند. در این نشست‌ها مسایل مربوط به نشر کشور مطرح و راهکارهای لازم برای حل آن‌ها ارایه خواهند شد.

وی در پایان گفت: ممکن است حدود چهار موضوع دیگر نیز به عنوان موضوع‌های محوری و مورد توجه در برنامه‌های بخش معاونت علمی ـ فرهنگی بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران انتخاب شوند. این موضوع‌های پیشنهادی اکنون در کارگروه‌های تخصصی توسط کارشناسان در حال بررسی‌اند و در صورت تصویب به‌زودی اعلام می‌شوند.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :