چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82731
تاریخ انتشار : 20 اسفند 1391 0:0
تعداد بازدید : 860

تشکیل کارگروه کمیته تشریفات نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

 

به نقل از خبرگزاری کتاب ایران:

سعید جابری انصاری، مسوول کمیته تشریفات بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، از تشکیل کارگروه های این کمیته خبر داد و گفت: این کارگروه ها با هدف تسهیل روند دعوت از میهمانان داخلی و خارجی، برای حضور در نمایشگاه کتاب سال آینده و بازدید از آن شکل گرفته اند.

به گزارش کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، جابری انصاری، این نمایشگاه را نماد گنجینه فرهنگ و تاریخ معاصر کشور دانست و اظهار کرد: نمایشگاه کتاب تهران، بهترین فرصت برای حضور فعالان نشر کشورهای مختلف در ایران و همچنین گسترش روابط فرهنگی بین آن‌هاست.
وی درباره اقدامات کمیته تشریفات در نمایشگاه كتاب تهران تصریح کرد: مقدمات لازم برای دعوت از میهمانان خارجی و حضور در نمایشگاه کتاب سال آینده فراهم شده است.
مسوول کمیته تشریفات بيست‌وششمين نمايشگاه بين‌المللي كتاب تهران، از تشکیل کارگروه‌های این کمیته خبر داد و افزود: این کارگروه‌ها با هدف تسهیل روند دعوت از میهمانان داخلی و خارجی برای حضور در نمایشگاه کتاب و بازدید از آن شکل گرفته اند.
وی در پایان تاکید کرد: همه ظرفیت های موجود برای حضور پررنگ شخصیت‌های لشکری، کشوری و مقامات مذهبی، سیاسی و فرهنگی کشور در این نمایشگاه فرهنگی به کار گرفته خواهند شد.
بیست‌وششمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 11تا 21 اردیبهشت ماه سال 1392 در مصلای امام خمینی(ره) برگزار می‌شود.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :