چهارشنبه 26 دي 1397 - 10 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82741
تاریخ انتشار : 24 فروردین 1392 0:0
تعداد بازدید : 841

رایزنی دبیران اتحادیه ناشران ایران و بریتانیا در حاشیه نمایشگاه لندن

 

دبیر اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران از رایزنی با رییس اتحادیه ناشران کشور بریتانیا در حاشیه چهل و دومین نمایشگاه کتاب لندن 2013 خبر داد.

محمود آموزگار در گفت‌وگو با خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، اظهار کرد: این نمایشگاه 26 تا 28 فروردین برابر با 15 تا 17 آوریل در شهر لندن کشور انگلستان برگزار می‌شود.
وی افزود: قرار است در این مذاکرات درباره موضوع کپی‌رایت، فروش کتاب ناشران انگلیسی توسط موزعان و ناشران ایرانی و... بحث و تبادل نظر شود.
آموزگار با اشاره به بعضی برنامه‌های سال جدید اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران، گفت: تعامل و رایزنی با تشکل‌های صنفی بین‌المللی، استفاده از تجارب آنان در موضوعات آموزشی، همچنین دعوت از آنان برای حضور در نمایشگاه‌های ایران برخی از این برنامه‌ها به شمار می‌آید.
وی اظهار کرد: صنعت نشر ایران نیز با توجه به گستردگی دنیای نشر در جهان باید خود را با تغییرات وفق دهد و به روز کند، به همین دلیل استفاده از تجربه آنان می‌تواند در تسریع روند جهانی شدن موثر باشد.
آموزگار با بیان این‌که بازدید از بخش‌های مختلف نمایشگاه نیز در حاشیه برپایی سه روزه نمایشگاه انجام می‌شود، عنوان کرد: تعامل با ناشران انگلیسی، معرفی صنعت نشر ایران  و ترغیب آنان به اعطای حق کپی‌‌رایت به ناشران ایرانی نیز در زمره دیگر برنامه‌های ما در این نمایشگاه است.
امسال کشور ترکیه به عنوان میهمان ویژه چهل و دومین نمایشگاه کتاب لندن حضور ویژه‌ای در این نمایشگاه دارد، قرار است جمعی از ناشران و نویسندگان ترکیه حضور پررنگ و منسجمی در نمایشگاه لندن داشته باشند.

 

 

 


جستجو در فروشگاه :