سه شنبه 26 دي 1396 - 29 ربيع الثاني 1439 - 2018 ژانوِيه 16
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82780
تاریخ انتشار : 24 اردیبهشت 1392 0:0
تعداد مشاهدات : 719

طرحی برای استفاده کردن کتب دانشگاهی

علاوه بر طرح تقویت کتابخانه های دانشگاههای کشور با طرحی جدید که نوعی هدیه دادن است، کتابهای دانشگاهی را با سهولت در اختیار دانشجویان قرار می دهیم.

 

بهمن حاجی پور، رئیس مرکز نشر دانشگاهی در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران گفت:  با توجه به افزایش قیمت کتابهای و سخت تر شدن خرید کتاب دارد دانشجویان، طرح هایی را برای سهولت دسترسی دانشجویان به کتب دانشگاهی ریخته ایم.

وی در خصوص این طرح ها گفت: سیاست مرکز نشر دانشگاهی در راستای تقویت کتابخانه های دانشگاههای کشور است به همین منوال طرح تقویت کتابخانه های دانشگاه ها را برنامه ریزی و عملی کرده است.
وی افزود: طبق یارانه ای که معاونت پژوهش وزارت علوم و تحقیقات و فناوری می دهد و همچنین 20 درصد تخفیفی که مرکز نشر دانشگاهی می دهد اینکه هر کتابخانه دانشگاهی با معرفی نامه مجموعه مرکز دانشگاهی می تواند کتاب را در اختیار خود قرار دهد.
وی خاطر نشان کرد: این طرح ، راه برون رفت از این مسئله و حمایت از دانشجویان است و دانشگاههای آزاد هم می توانند از این طرح استفاده کنند.
وی در رابطه به این طرح افزود: طرحی برای دانشجویان به ویژه دانشجویان کم درآمد است که بدون دغدغه به کتب درسی مورد نیاز خود دست یابند.

 جستجو در فروشگاه :
نظرسنجـــی
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟
از اطلاعات کدام بخش سایت بیشتر استفاده می‌کنید؟مراکز فروش
تهران ، خیابان دکتر بهشتی ، خیابان خالد اسلامبولی(وزرا) ،نبش کوجه دهم، شماره 50
021-88725954
تهران ، خیابان انقلاب، چهارراه وصال شیرازی،روبروی سینما سپیده، پاساژ خبیری
021-66404011
 
e@ecommerce@iup.ir