جمعه 28 دي 1397 - 12 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 18
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82817
تاریخ انتشار : 29 مرداد 1392 0:0
تعداد بازدید : 929

نخستین نشریه الکترونیک صنعت چاپ منتشر شد

علیرضا سوری، مدیر پایگاه اینترنتی خانواده چاپ با اشاره به اهمیت نشریات الکترونیک در دنیای امروزی گفت: نخستین نشریه الکترونیک صنعت چاپ با نام «چاپ و زندگی» به همت گروه خانواده چاپ با موضوع هایی مانند چاپ، لیتوگرافی، صحافی، صنعت و علم مدیریت منتشر شد.

  

مدیر پایگاه اینترنتی خانواده چاپ به خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)، گفت: با همت گروه خانواده چاپ نخستین نشریه تخصصی الکترونیک صنعت چاپ مردادماه سال جاری در سایت خانواده چاپ منتشر شد. 
علیرضا سوری افزود: این مجله 31 هر ماه در سایت خانواده چاپ بارگذاری می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آن را به صورت رایگان در نخستین روز هر ماه دریافت کنند. در این نشریه به بیان مسایل گوناگون صنعت چاپ در زمینه‌های مختلف پرداخته‌ایم و تلاش خود را برای برطرف کردن نیاز مخاطبان انجام داده‌ایم. 
به گفته مدیر پایگاه اینترنتی خانواده چاپ، نشریه چاپ و زندگی در شماره نخست خود به موضوع تعاونی اتحادیه چاپخانه‌داران تهران، گرافیک، ورزش و سایر تحولات جدید صنعت چاپ پرداخته است. 
وی درباره نحوه دریافت نشریه چاپ و زندگی گفت: با مراجعه به پایگاه اینترنتی خانواده چاپ به نشانی http://WWW.printfamily.ir می‌توان نشریه را در دو فرمت PDF و FLASH دریافت کرد. همچنین شماره دو این نشریه از روز نخست شهریورماه قابل دریافت است. 
وی درباره فواید این نشریه گفت: هر فرد با مراجعه به پایگاه اینترنتی تمامی آرشیو مجله را در اختیار دارد و نیاز به فضا برای ذخیره‌سازی آن نیست، علاوه بر آن مطالب از بین نمی‌رود و در هر زمانی قابل استفاده است.
به گفته سوری، کسانی که در این نوع مجله‌ها تبلیغ می‌کنند تبلیغ آن‌ها به مدت بیشتر در اختیار همه قرار می‌گیرد زیرا تنها مختص به دوره کوتاهی نیست. 
وی ادامه داد: يك مجله الكترونيكي نشريه‌اي است كه ويژگي‌هاي مجلات چاپي را حفظ کرده و با عنواني مشخص در شماره‌هاي پياپي و منظم از نويسندگان گوناگون به صورت الكترونيكي توليد و توزيع مي‌شود، همچنین داراي قابليت‌هاي مختلف جست‌وجو، ذخيره، چاپ و بازيابي اطلاعات بوده و همواره روزآمد باشد.


جستجو در فروشگاه :