جمعه 28 دي 1397 - 12 جمادي الاول 1440 - 2019 ژانوِيه 18
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82833
تاریخ انتشار : 19 آبان 1392 0:0
تعداد بازدید : 1150

وحید احمدی دبیر کل شورای عالی عتف شد

رییس جمهوری با صدور حکمی وحید احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم را به مدت چهار سال به عنوان دبیر کل شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد.

 

 

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری دانا (دانا خبر)، به نقل از روابط عمومی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، رییس جمهوری با صدور حکمی وحید احمدی معاون پژوهشی و فناوری وزارت علوم را به مدت چهار سال به عنوان دبیر کل شورایعالی علوم، تحقیقات و فناوری منصوب کرد   .

 

در حکم رییس جمهوری خطاب به احمدی آمده است: در اجرای ماده 9 آیین نامه داخلی شورای عالی، علوم، تحقیقات و فناوری مصوب سوم اردیبهشت سال 85 و بنا به پیشنهاد وزیر علوم، تحقیقات و فناوری، به موجب این حکم و برای مدت چهار سال به عنوان دبیر کل شورایعالی علوم ، تحقیقات و فناوری منصوب می‌شوید.

 

در ادامه این حکم آمده است: امید است با اتکال به خداوند متعال و همکاری سایر اعضای آن شورا ضمن بهرمندی از آرا صاحبنظران و متخصصان ذیربط، زمینه‌های ارتقای کیفیت سیاستگذاری در زمینه های علوم، تحقیقات و فناوری را فراهم آورید.

 

در ادامه حکم رییس جمهوری آمده است: آرزوی توفیق شما را در تحقق اهداف آن شورا، با رعایت اصول قانون مداری، اعتدال گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از خداوند متعال مسئلت دارم

 

منبع: خبرگزاری دانا

 جستجو در فروشگاه :