سه شنبه 30 بهمن 1397 - 14 جمادي الثاني 1440 - 2019 فوريه 19
Delicious facebook RSS ارسال به دوستان نسخه چاپی ذخیره خروجی XML خروجی متنی خروجی PDF
کد خبر : 82864
تاریخ انتشار : 3 اردیبهشت 1393 0:0
تعداد بازدید : 2967

رونمایی از تمبر نمایشگاه کتاب در مراسم افتتاحیه

مدیر کمیته روابط عمومی و اطلاع رسانی بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران از رونمایی تمبر یادبود نمایشگاه در مراسم افتتاحیه نمایشگاه خبر داد.
به گزارش خبرگزاری تسنیم،‌ «سیدمهدی جعفری» مدیر کمیته روابط عمومی از رونمایی تمبر بیست و هفتمین نمایشگاه کتاب تهران خبر داد و گفت: تمبر یادبود این دوره از نمایشگاه همزمان با برگزاری مراسم افتتاحیه نمایشگاه رونمایی خواهد شد.

وی افزود: مراحل آماده سازی این تمبر یادبود از بهمن سال گذشته در مکاتبه با سازمان پست و تلگراف دنبال شده است و هم‌اکنون کار طراحی و آماده‌سازی آن به پایان رسیده است. این تمبر یادبود در مراسم افتتاحیه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و دیگر مسئولان کشوری رونمایی خواهد شد.

12 غرفه برتر در نمایشگاه کتاب انتخاب می‌شوند

«ابولفضل عربشاهی» مدیر کمیته انتخاب غرفه‌های برتر نمایشگاه درباره آیین‌نامه جدید به تصویب رسیده برای انتخاب غرفه برتر گفت: بنابر آیین‌نامه جدید معیارهای ارزیابی، داوری و انتخاب غرفه‌های برتر بنا به کسب امتیازهای ایجابی و سلبی از سوی غرفه‌داران ملاک عمل خواهد بود.

وی افزود: در بیست و هفتمین دوره نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران 12 غرفه به عنوان غرفه برتر انتخاب خواهند شد. این غرفه‌ها در 4 حوزه از جمله بخش ناشران داخلی (4 غرفه شامل: ناشران عمومی، کودک و نوجوان، دانشگاهی و آموزشی) بخش بین‌الملل ( 3 غرفه شامل: ناشران کتب عربی، انگلیسی و فرانسه) بخش نشر دیجیتال (2 غرفه امل ناشران داخلی و خارجی) و نیز 3 غرفه در حوزه حجاب و عفاف اسلامی شامل بخش داخلی، بین الملل و نشر دیجیتال خواهند بود.

عربشاهی درباره این آیین‌نامه جدید گفت: شیوه‌نامه جدید برای نخستین بار با عنوان شیوه‌نامه انتخاب غرفه‌های برتر نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران به تصویب معاون امور فرهنگی رسیده است. در هیأت داوری 2 نفر به نمایندگی از تشکل‌های صنفی نشر کشور نیز حضور خواهند داشت.

مدیر کمیته انتخاب غرفه‌های برتر نمایشگاه درباره چگونگی تقدیر از غرفه‌های برتر گفت: تقدیر از غرفه‌های برتر با اهدای جوایز مادی و اعطای لوح سپاس در مراسم اختتامیه نمایشگاه به عمل خواهد آمد.

 

 

منبع: خبرگزاری بین المللی تسنیم

 

 


جستجو در فروشگاه :